Vizyon & Misyon

MİSYONUMUZ

  •  Küresel çapta tanınan standartlara uymanın ötesinde standart üreten, inavosyonun geldiği nihai noktaları yakından takip eden ve bu ufukta lider bayrağını çağdaş, sürdürülebilir; ekolojik denge ve çevreye zarar vermeden, ahlaki kuralları ve değerleri olan bir OSB inşa ederek. Sanayicimizin ihtiyaç duyduğu kaynaklara sürdürülebilir, ekonomik ve teknolojik desteklerle erişimini sağlamak, gerek kıtalar arası gerekse yurt içinde temel sanayi ihtiyaçlarını yüksek kalite ve sağlam temelleri olan ülkemiz ağır sanayinin de hedefe ulaşmasında katkıda bulunmaktır.

     

VİZYONUMUZ

  • Bünyemizde bulanan sanayicilerin çeşitli üretim yelpazeleriyle, küresel kalite standartlarında fark yaratacak bir örnek oluşturmak, oluşturduğumuz imkanlar ve hizmetlerimizle katılımcılarımızın arzu ve isteklerini en iyi şekilde karşılamak. Gelişen Türkiye'nin geçmişte yaşadığı imkansızlıkları içerisinde hayatta kalmayı başarmış güçlü firmaların deneyimlerinden faydalanarak en iyi, hep bir adım önde gelecek nesil sanayicilerine aktaracak bir fırsatlar ortamı/OSB modeli inşa edebilmektir. 

    Kalite için A’dan Z’ye bütün üretim sürecini kolaylaştıracak yeni nesil, akıllı, Endüstri 5.0 standartlarına uygun bir şekilde planlamak.

    Asırları aşan medeniyetimizden aldığımız ahlaki sorumlulukla; ürünleri gönül rahatlığıyla pazara sunmak, Ar-Ge faaliyet merkezleri, eğitim merkezleri, laboratuvarlar, yaşam alanları gibi değişim ve dönüşümün temel taşı olan faal kurumlar inşa etmek.

    Üretimi çeşitlendirecek alt yapıyı siz sanayicilerimizin hizmetine sunmak ve teknolojiyi entegre ederek kıtalar arası arenada saygın ve marka değeri yüksek bir sanayi bölgesi olmaktır.